HIZLI.ETKİN.KARARLI

DEĞERLERİMİZ

Xcom

Teknolojik Geleceğe Birlikte Koşalım

PROFESYONEL YÖNETİM AMAÇ VE İLKELERİMİZ

Müşterilerimiz için karşılıklı güven esaslı bir çalışma sürdürmekteyiz. Birinci sınıf garantili olan ürünlerin ihalat ve satışlarını yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktayız.Müşterilerimizin beklentilerini her zaman dikkatli bir şekilde dinlemekte ve beklentilerini için en uygun olabilecek çözüm yollarını üretmekteyiz. Sorunsuz bir satın alma deneyimi esası ile hareket ederek güvene dayalı ve saygı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmek, tüm süreç boyunca müşterilerimizin memnun kalabilmesi amacıyla üst düzey bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Çeşitliğe sahip bir yönetim ekibi tarafından idare edilen zengin ve kapsayıcı bir kültür ile yola almaya devam ediyoruz.

VİZYON / MİSYON

İş ortaklarımızın teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve yeni iş modellerini kullandırmak, yeni pazar anlayışını düşüncelerine oturtabilmek, altyapı ve donanımı zengin, kolay ve kullanilabilir içerik sistemleri sunmaktır. Ayrıca Bilişim sekötürnde etkin çözümler üreten, iş ortaklarımıızn beklentilerini karşılayan, güvenilir ve güçlü bir hizmet sunan, konunsunda arana bir kurum olmaktır. Xcom’da inovasyon,sadece yaptığımız iş değil,DNA’mızın bir parçasıdır.Bizi sadece biz yapmaz, yaptığımız herşeyin damalarınd Çeşitli bir modeli, en tepeden başlar. Küresel bir iş gücünün, hizmet ettiği küresel müşterileri yansıtması gerektiğine inanuyoruz ve bu da dahili yeteneklerimizi oluşan farklı kültür ve etnik kökenleri temsil eden liderler ile başlıyor.  

HİZMET KALİTEMİZ

Bilgi teknolojileri ve BT Danışmanlığı sektöründe hizmet veren firmamız, bütün dikkatini %100 müşteri memnuniyetine odaklamıştır. Müşteri memuniyeti ise, firmanın yürüttüğü çalışmaların kalitesi ile doğru orantılıdır. Satış gücü ve hizmet kapasitesi yüksek bir firma olmak, sürekli olarak gelişmeyi firma ilkesi haline getirmek, gelişen teknolojiyi sürekli izlemek ve personelimizin gelişen teknolojiye vakıf olması için gerekli eğitim çalışmalarını yakından takip ederek güncel tutmayı ilkemiz haline gelmiştir.

HER ZAMAN REKABETÇİ

Markalarla olan partnerlik anlaşmalarımız neticesinde alımlarınızda en iyi proje fiyatlarını sizlere iletiyor ve rakiplerinizden bir adım önde olmanıza destek oluyoruz. İsteklerinize özel konfigürasyonlar oluşturup yurtdışından sizler adına ürün temini sağlıyoruz. 

XCOM

HIZLI.ETKİN.KARARLI

XCOMBİLİŞİM

XCOM BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Merkez Ofis: Zühtüpaşa Mah.Archerson Köşkü,Şefikbey Sok. No:3 Kadıköy/Istanbul,Türkiye

Telefon: +90 216 599 0264

Email: info@xcombilisim.com

Pazartesi -Cuma:09:00 – 18:00Cumartesi/Pazar: Kapalı