HIZLI.ETKİN.KARARLI

KURUMSAL

Xcom

 XCOM KURUMSAL

DÜRÜST.HILZI.GÜVENİLİR

 

Xcom Bilişim 20 yılı aşkın tecrübesini IT Danışmanlığı ve Teknoloji çözümlerinde birleştiren ekip tarafından kurulan bir bilişim şirketidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli projeye imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. Çalıştığı üreticilere ait tüm sertifikaları tamamlayan Xcom Bilişim, müşterilerine uçtan uca teknoloji çözümleri üreten ve onların memnuniyetine önem veren bir firmadır.​

Teknolojinin öneminin her geçen gün hayatımıza etkisinin daha çok hissedildiği dünyamızda Xcom Bilişim, her geçen gün kendini daha da geliştirerek ilerlemektedir. İstanbul ofisleri ile ülkemizin dört bir yanında ve aynı zamanda yurt dışında birçok ülkede müşterilerine uygun fiyatlı ürün tedariği ve altyapı hizmetleri konusunda en güncel teknolojiyle hizmet vererek projelerini gerçekleştirmenin yanı sıra sistemlerin 7 gün 24 saat kesintisiz teknik destek hizmetini sunmaktadır.​

Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Xcom Bilişim, gelişen son teknolojileri daima takip ederek, onların ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı amaçlamıştır.​Sunduğu her çözümde alanında en uzman çalışanları ile hizmet veren Xcom Bilişim dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen firmaları ile iş ortaklığını en etkili şekilde sürdürmeyi ilke edinmiştir. Xcom Bilişim’in uzman kadrosu üreticilerin vermiş olduğu tüm sertifikalara sahiptir.

Xcom Bilişim ‘in etkin bir şekilde çalışmaya devam ettiği ve her geçen gün bağlarını daha sıkı hale getirdiği iş ortakları HP, Lenovo, MSI, Dell, Asus, Cisco, Huawei, Seagate, Western Digital,  Ruckus, Samsung,Philips, Vmware, Veeam , Microsoft, Adobe  gibi sektöründe en başarılı seçilmiş firmalardır.

IT danışmanlığı , Notebook ve Pc alanı , Yapısal kablolama, tüm network çözümleri , telefon santrali, server ve aksamları , server yedekleme ve sanallaştırma, Storage, firewall ve CCTV çözümleri sunan Xcom Bilişim geniş bir yelpazade müşterilerine kusursuz hizmet sunmak için geniş kadrosu ile çalışmaktadır.

Kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız, problem çözme yeteneği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir yere sahip olan Xcom Bilişim; tüm eski, yeni ve potansiyel müşterileri ile kendini ve hizmetlerini daha iyi sunmayı ve onlarla mevcut iyi ilişkileri sürdürmeyi hedefler.

Teknolojik Geleceğe Birlikte Koşalım

XCOM

HIZLI.ETKİN.KARARLI

XCOMBİLİŞİM

XCOM BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Adres: Zühtüpaşa Mah.Archerson Köşkü,Şefikbey Sok. No:3 Kadıköy/Istanbul,Türkiye

Telefon: +90 216 599 0264

Email: info@xcombilisim.com

Pazartesi -Cuma:09:00 – 18:00Cumartesi/Pazar: Kapalı